ONE HUMAN SHOW

One Human Show Simony Babčákové aneb Život , vesmír a vůbec

Přednáška s osobitým humorem Simony Babčákové o jejím pohledu na souvislosti, o kterých se příliš často nemluví. Ve spolupráci s diváky budou vybrána témata, která jsou pro danou skupinu zrovna aktuální. Zaměříme se například na souvislost mezi emocí a nemocí, na vztahy a komunikaci, na fungování „matrixu“. Podíváme se, k čemu nám slouží traumata a bolest, fantazie a programování mysli, zodpovědnost a svobodná volba, nebo cykly a význam přechodových rituálů. Pohodovou atmosféru večera dokreslí hudební skupina Slow motion.

Týden duševního zdraví HK

S organizací Péče o duševní zdraví spolupracuji už několik let. Moderovala jsem pro ně talk show o duševním zdraví s odborníky i klienty a nakonec z toho vyšla one woman show. Povídali jsme si o tom, že něco jako absolutní duševní zdraví neexistuje a co si pod tím pojmem vlastně představujeme a jaké nereálné požadavky na sebe nárokujeme a jaké psychické napětí plné nespokojenosti se sebou z toho vyplývá. Atmosféra v sále byla úžasná a nejen pro to, že jsem v publiku měla několik kamarádů. Cítila jsem, že došlo k setkání otevřenými srdci.

Foto: 2017 - Ondřej Littera 2018 - Stanislav Kolařík

"Simona Babčáková na Týdnech pro duševní zdraví v Hradci Králové opět oživila duše Hradečáků svým improvizovaným povídáním o duševním zdraví. Podala jiný pohled na problematiku, o které se společnost stále bojí hovořit. Diváci si odnesli spoustu tipů, jak se svým duševnem pracovat a dbát o o něj." Michaela Venclová

Zpětná vazba z facebooku od jedné z návštěvnic: "Byla jsem a bylo to úžasné. Nevím proč ,ale odcházela jsem uplakaná a dojatá. To asi nebylo Simoniným smyslem, ale moc se mi to líbilo a nějak se mi ulevilo. Mimochodem vynikající hudební doprovod."

Galerie