BESEDY A PŘEDNÁŠKY

Simonu Babčákovou je možno si pozvat na besedu. Besedy jsou vhodné pro kohokoliv (firmy, školy, domovy důchodců, čajovny, kulturní domy). Témata jsou široká, je možno zaměřit dle potřeby, viz. Přenášky. Cena dohodou dle jednotlivých okolnosti. Kontakt a bližší informace: radka.zelnikova@seznam.cz, telefon +420 777 287 733 nebo kontaktní formulář.

Přednášky mohou být na téma:

Vědomí:
Co to znamená být vědomý? Jakým způsobem zvyšujeme své vědomí? Co vyplývá ze zvýšeného vědomí? Jakým způsobem se to projeví v běžné realitě? A jak poznáme, že je to ono? Jak vědomě vytvářet vlastní život podle svých představ?

Komunikace:
Jaká jsou pravidla komunikace s ukázkami příkladů. Proč je zpětná vazba nutná? Jak ji přijímat a jak ji poskytovat?

Vztahy:
Vztah k sobě: role oběti, sebepřijetí, jak pracujeme s emocemi, co znamená skutečná sebeláska, jak otevřít srdce, co všechno je seberealizace.
Vztahy s druhými, Partnerské vztahy, Co je to Láska? A jak ji poznáme?

Transformace:
Co to je transformace a jak ji poznáme? Jaký má rytmus? Proč je nutné se vyvíjet a co z toho vyplývá? Jak jí procházíme? V jaké fázi celoplanetární proměny se nacházíme?

Trauma:
Proč jsou nezbytně nutná traumata, funkce a hodnota bolesti, jak proměnit trauma v cenné informace

Universum:
Co je to Bůh, smysl vesmíru a smysl poznání, univerzální principy, kdo jsou mimozemšťané a jak s námi komunikují.

Improvizace:
Improvizace jako prostor pro tréning života, návrat k původnímu radostnému a tvořivému nastavení, improvizace a magie, o morfickém poli, rozdíl mezi představivostí a fantazií, jak získat nadhled i v kritických situacích, práce s emocemi jako pozitivním výchozím bodem, přijetí všeho jako dobré, improvizace jako konstelace, terapeutický efekt a jeho využití

Týden duševního zdraví HK

S organizací Péče o duševní zdraví spolupracuji už několik let. Moderovala jsem pro ně talk show o duševním zdraví s odborníky i klienty a nakonec z toho vyšla one woman show. Povídali jsme si o tom, že něco jako absolutní duševní zdraví neexistuje a co si pod tím pojmem vlastně představujeme a jaké nereálné požadavky na sebe nárokujeme a jaké psychické napětí plné nespokojenosti se sebou z toho vyplývá. Atmosféra v sále byla úžasná a nejen pro to, že jsem v publiku měla několik kamarádů. Cítila jsem, že došlo k setkání otevřenými srdci.

Foto: 2017 - Ondřej Littera 2018 - Stanislav Kolařík

"Simona Babčáková na Týdnech pro duševní zdraví v Hradci Králové opět oživila duše Hradečáků svým improvizovaným povídáním o duševním zdraví. Podala jiný pohled na problematiku, o které se společnost stále bojí hovořit. Diváci si odnesli spoustu tipů, jak se svým duševnem pracovat a dbát o o něj." Michaela Venclová

Zpětná vazba z facebooku od jedné z návštěvnic: "Byla jsem a bylo to úžasné. Nevím proč ,ale odcházela jsem uplakaná a dojatá. To asi nebylo Simoniným smyslem, ale moc se mi to líbilo a nějak se mi ulevilo. Mimochodem vynikající hudební doprovod."

Galerie
Galerie

Proseč

Do Proseče mě pozvala kamarádka, která tam pořádá kulturní program. Setkání proběhlo v bývalé evangelické obecní škole a atmosféra toho místa byla velmi silná. Potěšilo mě, že bylo plno a že jsem cítila, že informace, které nesu, dopadají na úrodnou půdu. A když už nedošlo k velkému zásahu, tak to bylo aspoň ,,hezké povídání“, jak mi při odchodu pochválila jedna starší paní. Toto setkání mě utvrdilo, že mluvit o tom, jak vnímáme, co prožíváme, proč se tak děje a co s tím, má smysl.

ČSOB Kampus Festival 2019

7. 9. 2019 ČSOB Kampus Festival "Ještě jednou jsem chtěl poděkovat za příjemnou spolupráci, doufám, že jste si také užila. Na akci jsou jen pozitivní ohlasy, tak je to i Vaše zásluha!" Jakub Choutka, Managing Director Foto: Veronika Rose

Galerie

BESEDY A PŘEDNÁŠKY

Simonu Babčákovou je možno si pozvat na besedu. Besedy jsou vhodné pro kohokoliv (firmy, školy, domovy důchodců, čajovny, kulturní domy). Témata jsou široká, je možno zaměřit dle potřeby, viz. Přenášky. Cena dohodou dle jednotlivých okolnosti. Kontakt a bližší informace: radka.zelnikova@seznam.cz, telefon +420 777 287 733 nebo kontaktní formulář.

Přednášky mohou být na téma:

Vědomí: Co to znamená být vědomý? Jakým způsobem zvyšujeme své vědomí? Co vyplývá ze zvýšeného vědomí? Jakým způsobem se to projeví v běžné realitě? A jak poznáme, že je to ono? Jak vědomě vytvářet vlastní život podle svých představ?

Komunikace: Jaká jsou pravidla komunikace s ukázkami příkladů. Proč je zpětná vazba nutná? Jak ji přijímat a jak ji poskytovat?

Vztahy: Vztah k sobě: role oběti, sebepřijetí, jak pracujeme s emocemi, co znamená skutečná sebeláska, jak otevřít srdce, co všechno je seberealizace. Vztahy s druhými, Partnerské vztahy, Co je to Láska? A jak ji poznáme?

Transformace: Co to je transformace a jak ji poznáme? Jaký má rytmus? Proč je nutné se vyvíjet a co z toho vyplývá? Jak jí procházíme? V jaké fázi celoplanetární proměny se nacházíme?

Trauma: Proč jsou nezbytně nutná traumata, funkce a hodnota bolesti, jak proměnit trauma v cenné informace

Universum: Co je to Bůh, smysl vesmíru a smysl poznání, univerzální principy, kdo jsou mimozemšťané a jak s námi komunikují.

Improvizace: Improvizace jako prostor pro tréning života, návrat k původnímu radostnému a tvořivému nastavení, improvizace a magie, o morfickém poli, rozdíl mezi představivostí a fantazií, jak získat nadhled i v kritických situacích, práce s emocemi jako pozitivním výchozím bodem, přijetí všeho jako dobré, improvizace jako konstelace, terapeutický efekt a jeho využití

Týden duševního zdraví HK

Galerie

Ženy ženám 2017

Galerie

Proseč

Galerie