Načítám Akce
akce již proběhla.

V rámci cyklu Vědomá žena se uskuteční veselá beseda s herečkou Simonou Babčákovou. Věnovat se budeme velmi skloňovanému pojmu VĚDOMÍ. Co o tématu říká Simona?

„Vědomí je pro mě vnímání a uvědomování si souvislostí. Důsledkem je bdělá mysl a zaměřování pozornosti. K čemu se kloní naše mysl, to krmíme. Tím, že žijeme vědomě, se postupně zcitlivujeme a žijeme intenzivněji – uvědomujeme si niterné stavy a emoce (jak pozitivní, tak negativní). Můžeme zachytávat prchavé okamžiky štěstí a nacházet je v každém jednom dni našeho života. Také přetváříme náš osobní svět a pomáhá nám to vystoupit z role oběti. Lépe se orientujeme a jednodušeji přebíráme odpovědnost za naše myšlenky a činy.“
Přijďte si poslechnout více o pojmu vědomí. Proč zrovna tomuto věnovat pozornost tady a teď? Jak a proč vědomí zvyšovat?

O Simoně Babčákové:
Herečka a žákyně improvizátora Jaroslava Duška, která vystudovala Zlínskou školu umění, prošla scénami Městského divadla Zlín, pražského Divadla v Dlouhé, Klicperova divadla v Hradci Králové. V současné době je členkou souboru Dejvického divadla v Praze. Znát ji můžete ze snímků Jana Hřebejka U mě dobrý a Nestyda. Dále hrála například ve filmech Rodina je základ státu, Ve stínu a Úsměvy smutných mužů. Objevuje se v seriálech Čtvrtá hvězda či Ohnivý kuře.

Vstupné: 250 Kč

Rezervace a prodej lístků na vedomazena.strakonice@gmail.com

Možnosti získání vstupenek:
1) Po domluvě e-mailem lze zaplatit převodem na č.ú. 670100-2212228866/6210, následně po potrvzení přijetí platby obdržíte čísla vstupenek k vyzvednutí v kavárně Barmeo (Velké náměstí 219, Strakonice)
a nebo
2) lístky si zatím jen rezervovat a vyzvednout až na místě – platba v hotovosti – sál bude otevřen hodinu před začátkem besedy.